Дечија недеља - 5. дан

Дечија недеља - 4. дан
Четврти  дан Дечије недеље је био креативан, распеван, такмичарски, едукативан.
Ученици 4.разреда су правили креације од јесењих плодова, имали игре без граница где је акценат био на здравој храни и  спретности. Док су се такмичили имали су подршку млађих другара.
Ученици старијих разреда су данас имали такмичарски дан: играли кошарку, певали караоке, писали стихове користећи задате речи: дечија недеља, деца, дечија права,одрасли, вршњаци.
Све у свему за сваког понешто.

Дечија недеља - 3. дан
Трећи дан Дечије недеље – креативан и разигран! Трећаци су пустили своје шарене змајеве, уживали у хемијским експериментима својих старијих другара, другаре упознали са својим кућним љубимцима.
Ученици старијих разреда су имали разнолике активности: играли су одбојку, вршили занимљиве хемијске експерименте, правили чаролије од воћа и медењака и све то зачинили музиком.
И, никако не смемо не смемо заборавити учешће и помоћ родитеља.

Дечија недеља - 2. дан
Данашњи дан је пружио задовољство ученицима млађих и старијих разреда као и родитељима који су учествовали у радостима заједничког рада са својом децом.
Ученици старијих разреда су уживали у потрази за благом, компјутерским игрицама, брзом куцању, фудбалу и музици.
За ученике млађих разреда, односно за ученика 2.разреда је био дан за вртешке – најлепше и најбрже.

Дечија недеља - 1. дан
Хор је свечано отворио овогодишњу Дечију недељу, прваци су „сликали чеповима“ и дружили се са родитељима и активом жена „Ђурђевак“. Старији ђаци су на ЧОС-у, поводом Дечије недеље расправљали, писали и цртали дечија права и учили како да штитећи своја права стигну до толеранције.

мај 2024